Pozytywnie i inspirująco – co znalazłem ciekawego na necie.

Kilka słów o mnie: Osiągnąłem niezależność finansową jeszcze przed 40tką. Tu nie chodzi o emeryturę czy mieszkanie na Kanarach i parzenie tyłka, nic z tych rzeczy. Po prostu jestem niezależny i mogę robić 'prawie’ (bo jestem szczęśliwym ojcem 2ki dzieci i rodzina zobowiązuje) wszystko. Będę starał się dzielić z Wami moimi poradami na życie. Każdy musi znaleść swoją drogę, ale moja do niezależności finansowej nie była wcale taka ciężka. Ludzie pracują dłużej i ciężej i pewnie większość z nich do tzw. 'upragnionej emerytury’. W zakładce 'Droga do niezależności Finansowej’ chciałbym pokazać swoją historię i sposób na życie, który wielu może zainspirować. Jest wiele na ten temat na internecie, ale naprawdę zachęcam ponieważ to historia o studiach, emigracji i powrocie do Polski. Naszpikowana poradami życiowymi i finansowymi. W praktyce, a nie w teorii. Zachęcam.

Jak się nazywam i kim jestem? Zostawiam to dla siebie i rodziny. Bardzo cenię swoją prywatność. I tak mi zaufacie, ponieważ będę wiele pisał o swoim doświadczeniu, gdzie pracowałem, co robiłem, itp.: Jest to trochę inne podejście niż znanych blogerów, ale w jednym się z nimi zgodzę. Każdy musi znaleść swoją drogę. Ja chcę pokazać tą, że aby żyć z internetu można pozostać anonimowym. Ta strona jest najdalej jak się wysunąłem poza moją strefę komfortu, ale chcę spróbować i sprawdzić czy pisanie sprawi mi przyjemność. Czuję, że muszę zrobić coś pozytywnego, dobrego, a ta strona taka ma być. Właśnie teraz pisząc te słowa wierzę, że tak będzie i zachęcam do odwiedzania strony i zapisania się na powiadomienia po prawej stronie. P.S: Nie zniechęcajcie się, że jest mało subskrybentów, nie promuję strony i tylko nieliczni ją na razie znajdują. Taka ukryta perełka mam cichą nadzieję:-)

Ciężko mi napisać o czym dokładnie będzie ta strona i dla kogo. Musicie sami ocenić. Pewnie z czasem będzie się zmieniać. Ale wiem, co znajdziecie na tej stronie:

  • to co znalazłem ciekawego na internecie, przetłumaczyłem, dodałem coś od siebie
  • nie wszystkim będzie to pasować, ale to jest taka strona ’boutique’. Wysokiej jakości teksty, video, itp.: utrzymane bardziej w pozytywnym i inspirującym stylu (jak motto strony), ponieważ życie i tak daje 'w dupę’
  • wciąż się uczę nowych rzeczy, możecie uczyć się razem ze mną. Będę udostępniał nagrania na tej stronie i youtube
  • filmy jakie obejrzałem, inspirujące video.