Recenzja filmu „Całe Szczęście” – obejrzałem i oceniłem

0
869
cale szczescie 2

A co tam, przyjechali dziadkowie posiedzieć z dzieciakami to wziąłem żonkę do kina na 8 marca:-)

Cale szczescie gif3
Do gifu użyto zdjęć z filmu „Całe Szczęście”

Lubimy komedie romantyczne. Czyli mało inteligentne filmy, myśleć za dużo nie trzeba, ale nam chodzi o rozrywkę.

Chciałem zobaczyć „Green Book” (recenzja będzie tutaj), ale byliśmy ograniczeni czasowo. Chcieliśmy zobaczyć Planetę Singli 3. Obejrzeliśmy świetną część 1, potem trochę gorszą, ale wciąż fajną część 2, więc część 3 też zapowiadała się obiecuąco.

Nietety kolejka 8 marca była długa, reklamy się kończyły i pozostało nam kupić bilet na Planetę Szczęścia …. o przepraszam 🙂 Całę Szczęście:-) tym bardziej że na FilmWebie dostało nawet 6,4 czyli dość atrakcyjne wydaje mi się.

Tutaj Link do FilmWebu.

Niestety film nie trafił w moje i żony gusta. Komedię romantyczną trudno spiepszyć, a jednak można. Po pierwsze dobór aktorów: powinni być atrakcyjni, a nie byli. Film o muzyce, ale muzyka była kiepska (moim zdaniem).

Po recenzjach na FilmWebie widzę, że film się podobał. Nam niestety nie, daję tylko 3/10, gdzie granica oglądalności dla mnie to 5/10. Nie polecam wybierać się na ten film do kina, w domu można obejrzeć, ale tylko jeśli ktoś lubi jak ja tego rodzaju lekkie filmy.

Całe szczęście (2019) – 1 godz. 49 min.

W życie spokojnego muzyka z orkiestry symfonicznej, samotnie wychowujacego dziesięcioletniego synka, niespodziewanie wbiega pełna energii popularna gwiazda fitness.

reżyseria: Tomasz Konecki
scenariusz: Marcin BaczyńskiMariusz Kuczewski
gatunek: Komedia rom.
produkcja: Polska
premiera: 8 marca 2019 (Polska) 5 marca 2019 (świat)

PRZEGLĄD RECENZJI
Moja ocena
3
Imdb (04-2019)
4.9
FilmWeb (04-2019)
6.4
Poprzedni artykułJak pokonać złe przyzwyczajenia? Strategia która odmieni życie?
Następny artykułLinki do przydatnych technicznych artykułów dla optymalizacji WordPress
recenzja-filmu-cale-szczescie-obejrzalem-i-ocenilemNiestety jak na komedię romantyczną film słaby. Scena w restauracji na randce z tańcami i muzyką na żywo najgorsza z filmu moim zdaniem, jakaś masakra. Aktorzy 'bezpłciowi' oprócz kilku dość ciekawych ról drugoplanowych. Chłopiec był ok. Dałbym 2.5 punktu, ale dałem 3 ponieważ to Polski film, akcja działa się nad morzem i czuć było wakacyjny klimat. Uwaga - w moich recenzjach filmy są w zasadzie podzielone na 2 kategorie. Powyżej 5 punktów i poniżej. Jeśli dałem filmowi powyżej 5 pkt. to film był dla mnie ok i nie uważam, że straciłem czas. Poniżej 5 pkt. to mój czas był stracony, ale obejrzełem film do końca i dałem recenzję. Przy 5 pkt. to mam mieszane uczucia, więc nie był ani zły ani dobry. Wiem, w tym ostatnim to nie pomogłem, więc proszę się zasugerować ocenami IMDB i Filmwebu oraz gatunkiem filmu, może Wam przypadnie do gustu.